69059, УКРАЇНА, Запоріжжя
вул.Чумаченка 30-б, оф.6
info@granik.com.ua
(066) 1999 770
(097) 1999 770
(073) 1999 770
Середа, 13 листопада 2013, 11:12
Матеріали семінару «Адаптація законодавства Європейського союзу у сфері поводження з відходами в Україні»
 
6 листопада 2013 року у Києві відбувся семінар «АДАПТАЦІЯ ЗАКОНОДАВСТВА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ У СФЕРІ ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ В УКРАЇНІ»
Організатори семінару:
  
- Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
- Міністерство екології та природних ресурсів Україіни
- EPTISA. Проект Європейського Союзу «Додаткова підтримка Міністерства екології та природних ресурсів України у впровадженні Секторальної бюджетної підтримки»
- Державна Установа «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України»
 
В листопаді 2013 року під час проведення саміту Східного партнерства у Вільнюсі планується підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. З моменту підписання Угоди перед Україною постають завдання з виконання в доволі жорсткі строки зафіксованих у ній вимог. У сфері поводження з відходами це стосується імплементації трьох директив: Директиви 2008/98/ЄС про відходи, Директиви 1999/31/ЄС про захоронення відходів і Директиви 2006/21/ЄС про управління відходами видобувної промисловості.

Реалізація визначених у цих директивах вимог має наблизити Україну до європейських норм та стандартів у сфері поводження з відходами. У той же час постає розуміння того, що імплементація стане для нашої держави значним фінансовим навантаженням, оскільки втілення окремих вимог потребуватиме кардинальних змін не тільки на законодавчому рівні, але й в усій системі управління.

Мета семінару –  розглянути ті вимоги, що повинні бути запроваджені у зв’язку з адаптацією законодавства України у сфері поводження з відходами до законодавства ЄС, обговорити проблемні питання імплементації Директив та виконання їх вимог на державному та місцевому рівнях.

На фото: виступ  директора ТОВ "ЕК "Гранік", Дубова Г.В.

 
Доповіді:
 
Олексій Ярошевич – керівник групи експертів проекту «Додаткова підтримка Міністерства екології та природних ресурсів України у впровадженні секторальної бюджетної підтримки»
 
Міщенко В.С – д.е.н., професор, ДУ «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України»
 
Єжи Сарнатський  – експерт проекту «Додаткова підтримка Міністерства екології та природних ресурсів України у впровадженні секторальної бюджетної підтримки»
 
Маковецька Ю.М – к.е.н., н.с., ДУ «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України»,
Виговська Г.П. – к.т.н., зав. кафедри екологічної безпеки. Державна екологічна академія.
 
Омельяненко Т.Л. – к.е.н., м.н.с., ДУ «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України»
 
Андре Каруц – експерт проекту «Додаткова підтримка Міністерства екології та природних ресурсів України у впровадженні секторальної бюджетної підтримки»
 
Гінтарас Денафас – професор, Каунаський технологічний університет
 
Дубов Г.В. – директор, Екотехнологічна компанія  «Гранік»
 
Дебой В.М. – мер м. Житомир
 
Слабий В.Г. – голова УкрПЕК
 
Оксана Алієва –консультант з питань охорони довкілля Проекту Місцевий економічний розвиток міст України
 
Цигульова О.М. –  координатор напряму з хімічної безпеки «МАМА- 86»
 
Міщенко В.С. доктор економічних наук, професор
Маковецька Ю.М., к. е. н.
Омельяненко Т.Л., к. е. н