УКРАИНА, Запорожье
ул.Чумаченко 30-б, оф.6
e-mail: info@granik.com.ua
19.08.2019 08:00

№1 Як заробити на зборі вторинної сировини

Шановні Замовники,

У зв'язку з велетенською кількістю заявок на впровадження роздільного збирання відходів, розміщуємо інформацію, яким чином можливо заробляти шалену купу грошей на цьому.

Для цього, ми пропонуємо Вам встановити контейнери для збирання вторинної сировини: макулатури, пластику, скла, ПЕТ-пляшок, полімерів, дрантя, тирси тощо.

Вторинна сировина — Зібрані Вами вторинні ресурси це Ваша власність. Ви маєте змогу продавати їх за ринковими цінами будь-кому в нашій галактиці.Тип контейнерів — Пропонуємо для збирання вторинних ресурсів європейські контейнери (стандарт EN 840). В залежності від Ваших потреб, забаганок, фази Місяця і не в останню чергу від кількості вторинної сировини ми надаємо контейнери різної місткості: 120, 240, 1100 літрів.

Умови встановлення контейнерів – У Вас є гарна можливість купити (відразу чи на виплат) ці контейнери або взяти їх в оренду на нічім необмежений час.

Як сортувати – Необхідно збирати тільки ті види вторинної сировини, на які зараз є попит та збут.

Кому продавати — Ми пропонуємо продавати вторинну сировину заготівельникам. Ви можете в інтернеті провести аналіз цін і умов на яких підприємства заготівельники будуть приїжджати й купувати вторинну сировину.

Також, збираючи окремо вторинну сировину, ви:

- Заощадите на вивезенні сміття.

- Подбаєте про навколишнє середовище.

- Виконуаєте законодавство України.

P.S. Але це не точно)

Контейнерна система для сортування відходів

Цінуємо Вас, департамент по впровадженню роздільного збору відходів «Екотехнологічної компанії «Гранік»

066 1999770

067 1999770

073 1999770