69059, УКРАЇНА, Запоріжжя
вул.Чумаченка 30-б, оф.6
info@granik.com.ua
(066) 1999 770
(097) 1999 770
(073) 1999 770
Вівторок, 03 вересня 2019, 10:35

№8 Як впровадити роздільне збирання відходів в населеному пункті

Впроваджувачам

Що необхідно для впровадження роздільного збору відходів?Вивіз сміття. Налагодити в населеному пункті чітке вивезення сміття. Ліквідувати й не допускати виникнення стихійних звалищ. Домогтися щоб за вивезення сміття платили всі! Без виключень.

Контейнери. Встановити контейнера для сміття і роздільного збору.

Оплата. Оплата за вивезення сміття повинна бути по факту. Роздільний збір повинен бути вигідний. Він повинен призводити до зменшення обсягів сміття і зменшення оплати. Від цього також поліпшується робота печінки та нирок.

Інфраструктура. Побудувати контейнерні майданчики, забезпечити під'їзні дороги, виконати обрізку дерев, пофарбувати листя та бордюри у зелений колір.

Договори. Укласти договори з усіма жителями, комерційними та бюджетними підприємствами.

Відповідальні. Визначити відповідальних за збір вторинних ресурсів. Наприклад, двірники в багатоквартирних будинках або квартальні в приватному секторі. Гарний варіант - депутати які не пройшли в раду або підуть з неї через рік.

Заготівельники. Підтягнути (разів двадцять якщо вийде) підприємства заготівельників, які працюють у сфері купівлі вторинних ресурсів. Створити "Білу книгу": базу даних підприємств, що працюють у сфері вторинних ресурсів.

Підтримка. Важливо зібрати команду підтримки. Проведення круглих столів, освітлення в ЗМІ, заохочення, і підтримання балансу між учасниками. До неї увійдуть ЗМІ, громадські організації, волонтери, органи місцевого самоврядування, перевізники, заготівельники.

p.s. якщо щось не виходить — зателефонуйте Граніку, або напишіть йому. granik.com.ua

Наліпка - роздільний збір  

Мішечки з грошима в контейнерах