69059, УКРАЇНА, Запоріжжя
вул.Чумаченка 30-б, оф.6
info@granik.com.ua
(066) 1999 770
(097) 1999 770
(073) 1999 770
 
 
 
 
Ласкаво просимо на сайт
ТОВ "Екотехнологічна компания «Гранік»!

Водители Граника после смены

Місія ТОВ "Екотехнологічна компанія " Гранік "

Зазвичай я чужі місії не читаю. Нудно. В основному вони «за мир у всьому світі», треба ж чимось заповнювати сайт.

Тим більше, як написати місію не особисту, а підприємства? Не за себе. А за цілий колектив. Чи не на рік або на п'ять, а на 120 років.

Трохи історії: ТОВ "Екотехнологічна компанія" Гранік "надає послуги зі збирання та вивезення сміття в Запоріжжі й в Україні з 1998 року. Займається впровадженням роздільного збору відходів. Учасник проєкту « Місто Zero Waste ».

Метою нашої компанії є надання послуг високої якості, побудова партнерських і довірчих відносин. Ми дуже хочемо зробити все від нас залежне, щоб наші клієнти насолоджувалися чистотою і затишком, навчилися заробляти на відходах, і всіляко прагнули до зменшення кількості відходів.

Стан навколишнього середовища безпосередньо впливає на якість життя. Зробити все можливе для збереження природи  наша задача.
Що ми залишимо нашим дітям? Чи не в загальному  дітям, а конкретним, кожен  своїм дітям. Я глибоко переконаний, що якщо ми не змінимо своє ставлення до навколишнього середовища, наші діти не захочуть жити поруч з нами. Ми самі не захочемо, щоб вони жили тут.
Необхідно привчити себе і своїх дітей дивитися на відходи, як на можливе джерело ресурсів. Виробити безумовний рефлекс: чи не гори сміття, аби з очей геть, а Recycling - роздільний збір відходів. Роздільний збір не як технологія або процес, а як спосіб раціонально організувати свій побут.

Ми мріємо зустрічати свою старість поруч з нашими дітьми, в упорядкованих і красивих містах, селищах, селах, в оточенні природи, з якою ми на Ви.

За погодженням з колективом,
Геннадій Дубов, директор ТОВ "Екотехнологічна компанія" Гранік "