Орендувати або купити контейнер для сміття в Запоріжжі

 Сміттєві контейнери в Запоріжжі

Сміттєві контейнери вже давно стали важливим елементом у наших дворах або будмайданчиках. Необхідна їхня кількість, правильне розташування й обслуговування забезпечить порядок на території та допоможе уникнути неприємного запаху навколо. Якщо ви вперше стикаєтеся з подібними питаннями й шукаєте, де купити контейнери для сміття в Запоріжжі, зверніться в нашу компанію "Гранік" для оперативного і професійного розв’язання проблеми.

Як вибрати контейнер для сміття

Сучасний ринок пропонує багато різних варіантів вуличних сміттєвих контейнерів. На що саме орієнтуватися і як підібрати найвигідніший варіант, який задовольнить ваші потреби?

Визначитися з покупкою сміттєвого бака допоможуть такі його параметри:

  • вид відходів, які будуть накопичуватися в мусорному баці;
  • обсяг сміттєвого бака у літрах або в кубометрах;
  • місце розташування контейнера для сміття.

Правильно обрані розміри сміттєвого бака дадуть змогу зручно збирати та зберігати відходи. На місцевому та державному рівнях розробляються вимоги щодо розміщення баків для сміття, що перешкоджає поширенню сміття, перекриває доступ тварин до вмісту сміттєвих контейнерів (а значить, це не дає поширюватися інфекціям) і покращує санітарно-епідеміологічну обстановку.

Найчастіше обсяги сміттєвих баків для приватних будинків стандартизовані до 120 л, але можна придбати й інші варіанти: 1,1 або 0,77 кубометра, 50 л, 80 л, 100 л, 240 л і 360 л. 

Які бувають сміттєві контейнери

Залежно від того, який вид відходів ви плануєте збирати, існує кілька типів контейнерів для мусора на колесах.

У "Граніку" ви можете купити сміттєвий контейнер у Запорізькій області та в Запоріжжі таких видів:

  1. Пластикові контейнери для сміття - щоденного використання для побутових відходів. Такі моделі можуть бути місткістю від 60 до 360 л, додатково їх оснащують коліщатками, ручками та замками. З подібними варіантами легко працювати, оскільки вони рухливі, легкі та спрощують вивіз сміття. Але водночас їх потрібно частіше спустошувати, а на сильному морозі матеріал може потріскатися.
  2. Купити оцинковані сміттєві контейнери в Запоріжжі буде вигідним рішенням для компаній, торгових точок і житлових будинків. Вони стійкі до механічних пошкоджень і надійні. Завдяки оцинкуванню ємність буде довше служити та не постраждає від корозії. Крім цього, в них можна зберігати різні види відходів.
  3. Популярний варіант для збору сміття, а також спрощує вивіз будівельного сміття, вивезення будівельного сміття, великогабаритних відходів, листя, гілок, стихійних звалищ - "Човник" або Abroll. Прямокутної форми баки для сміття можна зустріти біля торгових центрів, у дворах житлових будинків, у парках, звідки систематично вивозять відходи. Крюкові контейнери для будівельного сміття популярні на будмайданчиках і в супермаркетах, де є необхідність накопичувати промислові відходи, картон, склотару, брухт.

Якщо у вас залишилися сумніви, зверніться до наших менеджерів за консультацією. 

Купити сміттєвий контейнер Б/в чи новий 

Прийняти рішення - купити сміттєвий контейнер б/в або новий, залежить також від ваших фінансових можливостей. Не використаний раніше бак для сміття гарантовано прослужить вам довше, матиме кращий вигляд. Але і вже використані контейнери доставляються в робочому вигляді, вони всі комплектуються кришками, щоб неприємний запах поширювався якомога менше.

Сміттєвий контейнер на колесах б/в у Запоріжжі не зіпсується раніше терміну під час експлуатації (завдяки спецобробці). Він зможе надійно прослужити вам не один рік, залишаючись при цьому мобільним, без проблем пересувається по території.

Орендувати або купувати сміттєвий бак

"Гранік" пропонує оформити купівлю або оренду пластикових і металевих сміттєвих контейнерів (нових або б/в) за вигідною ціною. Вам пропонуються позиції на 1 100 л, окремі контейнери для вторсировини на 120/240 л. Сміттєві контейнери зі збору пластику купити в Запоріжжі або орендувати теж можна в нашій компанії.

Для останньої пропозиції ви можете додати будь-яку кількість ємностей і промаркувати їх. Для переданих в оренду контейнерів для мусора на колесах  техобслуговування проводиться безплатно.

Чому вигідно купити сміттєві контейнери в нас 

Сміттєві контейнери використовують на різних ділянках: від приватних домоволодінь, котеджів до супермаркетів, на будівельних майданчиках. Це найпоширеніший варіант збору і зберігання відходів, який можливо виготовити з різною місткістю під різні типи наповнення.

Замовляючи баки для сміття у "Граніка", ви довіряєте справу професіоналам і нашому багаторічному досвіду. Наші пропозиції та послуги вже не перше десятиліття показують високий рівень якості. Продукція від "Граніка" міцна і довговічна, універсальна і стійка. Сучасні сміттєві контейнери, виконані з якісних матеріалів за європейськими технологіями, дають змогу надійно зберігати відходи, а також скоротити час і працю на збір сміття.

Подбайте про навколишнє середовище разом з нашою компанією.


Контейнер для сміття Місткість(л) Матеріал контейнера для сміття Розмір(мм)
Контейнер для ТПВ 120 літрів 120 Пластик 500x495х930
Контейнер для ТПВ 240 літрів 240 Пластик 580х675х1075
Контейнер для ТПВ 770 літрів 770 Пластик 1360x765x1335
Контейнер пластиковий для ТПВ 1100 літрів 1100 Пластик 1370 x 880 x 1470
Контейнер для ТПВ 1100 літрів 1100 Метал 1115x1275x1470