Вивезення твердих побутових відходів у Запоріжжі

вивезення тпв

Людина під час повсякденної життєдіяльності накопичує навколо себе різні відходи. Все це сміття заважає нормальному життю, стає джерелом неприємного запаху і забруднює навколишнє середовище. Вивезення сміття та ТПВ у Запоріжжі краще довірити спеціалізованій компанії "Гранік". Ми пропонуємо доступні тарифи на послуги, в яких немає фіксованої абонентської плати - оплата за вивіз сміття визначається за кількістю вивезених твердих відходів.

Що відноситься до відходів ТПВ

Тверді побутові відходи (ТПВ) - сміття, що утворюється в процесі життя і діяльності людини. Весь мотлох, що накопичився, може бути твердим або рідким, але головна його особливість - неможливість подальшого використання за місцем накопичення. ТПВ можна розділити на такі групи:

 • залишки їжі - фруктів, овочів, іншої їжі;
 • паперові та картонні предмети;
 • скляна тара;
 • пластик, пластмаса, ПЕТ-пляшки;
 • чорні та кольорові метали;
 • будівельне сміття;
 • батарейки, фарби, лампи, електроніка та інше.

Хочемо акцентувати вашу увагу на тому, що ТПВ поділяють на такі, що підлягають і не підлягають переробленню. Тому важливо сортувати сміття і не відправляти вторинну сировину в загальну тару. Це дасть можливість заощадити, адже вивозитися на звалище буде набагато менше відходів.

контейнери для вивезення тпв


Що можна викидати в загальні контейнери

Вивезення побутових відходів у Запоріжжі здійснюється нами з виїздом сміттєвозів у приватний сектор і багатоповерхову забудову. Для збору сміття використовуємо пластикові та металеві контейнери європейського зразка об'ємом 1 100 літрів. Але в загальний сміттєвий контейнер йдуть далеко не всі відходи. Припустимо викидати туди органічну сировину, скляну тару, пластикові пляшки.

Що не можна викидати в загальні контейнери

Частина ТПВ входить до категорії небезпечних і не перероблюваних, тому їх вивозять окремо:

 • будівельне сміття - бетон, шпаклівка, цегла та інші відходи, що залишилися після ремонту або реконструкції будівель;
 • великогабаритні відходи це -  тверді відходи, розміри яких перевищують 50 х 50 х 50 сантиметрів, що не дає  змоги розмістити їх у контейнерах об’ємом до 1,1 куб. метра. Наприклад: побутова техніка, старі вікна, двері, сантехнічні елементи, меблі та інші предмети, які ви вирішили викинути;
 • небезпечні відходи - ртутні лампи, батарейки та акумулятори, розчинники, фарби, автомобільні мастила;
 • важке сміття - щебінка, пісок, скошена трава тощо;
 • тліючі залишки - "бички", зола.

Вивезення сміття в Запоріжжі здійснюється в особливому порядку. Частина відходів може відправлятися на спеціальні станції утилізації або в місця для вторинної переробки. Пам'ятайте, що правильне сортування та утилізація відходів забезпечують безпеку для навколишнього середовища.

Хто може здійснювати вивезення ТПВ

Вивезення твердих побутових відходів - відповідальне завдання, яке громадяни не можуть виконати самостійно з кількох причин. Для його вирішення потрібна спеціалізована техніка, в яку можна безпечно скласти й перевезти сміття. Попередньо потрібно зібрати вторинну сировину і розподілити її за категоріями.

Крім того, видалення сміття проводиться відповідно до санітарно-епідеміологічних, екологічних та протипожежних норм. Наша компанія укладає з клієнтом договір, у якому зобов'язується виконувати покладені на неї зобов'язання.

Компанія "Гранік" має право на надання таких послуг у Запоріжжі. Ми офіційно зареєстровані, маємо у своєму розпорядженні всі необхідні дозвільні документи та повноваження. Співпраця із замовниками здійснюється тільки на основі попередньо підписаного договору. Виступаємо за прозору роботу і не порушуємо українського законодавства.

Чому вам варто працювати з "Граніком"

Існує безліч причин почати співпрацю з нашою компанією. Наведемо кілька з них:

 • широкий спектр пропонованих послуг - сортування сміття, компостування, вивезення різних груп відходів, оренда і продаж контейнерів;
 • безплатне обслуговування орендованих клієнтами контейнерів;
 • сервісні послуги включені в оплачуваний тариф;
 • оплата за обсягом вивезених відходів - без абонплати;
 • робота не зупиняється у вихідні та святкові дні.

Наш автопарк

Окремо рекомендуємо звернути увагу на наш парк спецтехніки. У ньому представлені сміттєвози сумісні з різними видами євроконтейнерів ємностями від 0,12 куб.м до 1,1 куб.м:

1) Mercedes-Benz Econic,

2) Volvo,

3) MAN. 

У разі виникнення додаткових питань про вивезення сміття в Запоріжжі ви можете використовувати наші контакти для зворотного зв'язку. Наш відділ продажів відповідає на дзвінки за телефонами та електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Кваліфіковані оператори дадуть відповідь на всі запитання, які у вас виникли, щоб не залишилося сумнівів з приводу умов і особливостей співпраці з нами.

Нашими клієнтами є запорізькі підприємства та установи, ОСББ, релігійні громади, приватні особи.

Вони вже встигли гідно оцінити якість і надійність одержуваного сервісу.

Дізнавайтеся деталі щодо вивозу ТПВ у нашого відділу продажів:

097 199 97 70

066 199 97 70

073 199 97 70

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.