Наші послуги для бізнесу в Україні

ЯКІ ПЕРЕВАГИ ОТРИМАЄ ВАШ БІЗНЕС ВІД РОБОТИ З НАМИ 

Вам не доведеться занурюватися в тонкощі поводження з відходами 

«Гранік» з нуля створить систему поводження з відходами для вашого бізнесу! Ми працюємо не тільки з великими компаніями, а й середніми та малими підприємцями. Навіть невеличкі магазин чи кав'ярня зможуть відчути всі переваги від роботи з «Граніком». 

Все офіційно 

Укладаємо угоди, проводимо оплату тільки за безготівковим розрахунком. Також у нас є всі необхідні документи для вивезення та захоронення сміття. 

Працюємо непомітно, але ефективно 

Наша мета - ви маєте забути, що у вашого бізнесу взагалі є сміття і що з ним щось треба робити. Усі питання з відходами вирішить «Гранік»! 

Без претензій від перевіряльників 

Ми працюємо чітко і без нагадувань, не беремо «зайвих» грошей, але сміття вивозимо регулярно та хюґґно. Ми гарантуємо, що жодна «сміттєва» інспекція не матиме до вас претензій.

НЕ ТІЛЬКИ ЕКОНОМТЕ, А Й ЗАРОБЛЯЙТЕ

Клієнти «Граніка» самі вирішують скільки платити. Сума в рахунку залежить від об'ємів відходів, які ми вивезли кожного окремого мiсяця. 

Коли ваша компанія чи підприємство почне роздiльний збір вiдходiв вторинна сировина не потраплятиме до загального контейнера, нам доведеться вивозити меншi об'єми сміття - ваш бізнес економить гроші! ПОДВІЙНИЙ ПРОФІТ

А що ж буде із вторинною сировиною? Вона цілком і повністю належить ВАМ. Її можна буде продати заготівельникам і буквально заробити на смітті! А щоб цей процес був максимально простим та ефективним, «Гранік» навчить вас як сортувати правильно та запропонує все необхідне для цього обладнання. 

Крім того, система роздільного збору відходів від «Граніка» ще раз підкреслить, що ваш бізнес турбується про навколишнє середовище. Це оцінить не тільки суспільство, а й партнери, особливо західні.

ЩО ЩЕ «ГРАНІК» ПРОПОНУЄ ВАШОМУ БІЗНЕСУ

Сервісна служба 

Сервісна служба «Граніка» безплатно обслуговує контейнери, які клієнти орендують у нас! Більшість проблем сервісна служба вирішить на місці. Якщо контейнер все ж доведеться забрати на станцію обслуговування, замість нього ми поставимо інший - у нас є великий обмінний фонд. Ваша компанія навіть не помітить, що один з контейнерів поїхав на ремонт! 

Абролконтейнер 

Будуєте нові потужності чи робите ремонт в офісі й не знаєте що робити з будівельним та великогабаритним сміттям? Можемо запропонувати вам спеціальний контейнер для будівельних та великогабаритних відходів! Головна перевага цього обладнання - будівельні відходи можна одразу вантажити в контейнер. Складати важке сміття на землю, щоб потім руками закидати у вантажівку, більше не потрібно. 

Оренда та продаж контейнерiв для сміття 

У «Граніка» ви можете купити чи орендувати контейнери під більшість своїх потреб. Це можуть бути сталеві або пластикові ємності під побутові відходи чи для вторинної сировини. Для всіх орендованих контейнерів діє безплатне обслуговування нашої сервісної служби. Ціна на обслуговування для ваших власних контейнерів вас приємно здивує

Хочете почати працювати з «Граніком» - телефонуйте до нашого відділу продажів:

097 199 97 70
066 199 97 70
073 199 97 70

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.