Для територіальних громад України

Для налагодження системи поводження з відходами, будь-яка громада в Україні разом з «Граніком» має реалізувати 7 кроків.

Крок 1. Встановлення тарифу

Тариф складається з вартості вивезення сміття та оренди контейнерів (якщо у громади є свої контейнери, їх не враховують до тарифу). Один контейнер встановлюється орієнтовно на 20 будинків \ 50 жителів.

Тариф для мешканців складається з вартості збору і вивозу сміття, витрат на офіційне захоронення відходів, оренди контейнерів,  утримання майданчика та контейнерів у чистоті.

Крок 2. Збір оплати

Населений пункт ділять на «квартали» по 20 будинків/50 мешканців. З кожним кварталом проводяться зустрічі, де оголошують вартість та умови вивезення сміття. На цих зборах визначається система оплати (з двору чи з людини). 

ВАЖЛИВО: на зустрічі обов’язково мають бути представники місцевої влади, щоб відповісти на всі питання мешканців. 

Далі треба обрати місця для контейнерів та укласти договори: на вивезення сміття, та на оренду контейнерів (якщо у громади немає своїх).

Якщо ж у громади випадково завалявся сміттєвоз, «Гранік» може взяти його в оренду. Сміттєвоз працюватиме за стандартами компанії, під керуванням логіста і за маршрутом розробленим «Граніком». На сміттєвозі встановлюватиметься GPS-трекер для відстежування роботи екіпажу.

КРОК 3. Вивіз сміття

Сміття вивозиться чітко за встановленим графіком. У разі переповнень контейнерів, встановлюються додаткові ємності.

КРОК 4. Розширення системи поводження з відходами

Компанія укладає прямі договори на вивезення сміття та оренду контейнерів з дачними кооперативами, бюджетними та комерційними структурами.

КРОК 5. Роздільний збір відходів

Після налагодження системи поводження з відходами «Гранік» може запустити на території громади роздільний збір відходів. Зібрана вторинна сировина - власність Громади. Завдяки роздільному збору мешканці громади зможуть платити за вивезення сміття значно менше! 

КРОК 6. Великогабаритні та будівельні відходи

Вивезення цих відходів не включено до тарифу, викидати їх до контейнера для ТПВ — заборонено. Однак, ​​якщо збільшити тариф, приблизно на 10% — один раз у квартал населений пункт буде об’їжджати сміттєвоз і збирати великогабаритні відходи. Також «Гранік» може встановити на території громади контейнер для збору великогабаритних відходів 21 м.куб (вантажність 12 тонн). І вивозити на полігон для офіційного захоронення в міру наповнення.

Для вивозу будівельних відходів укладається угода з окремими мешканцями через квартального. Крім того, мешканці можуть кооперуватися та замовляти вивезення будівельних відходів на декілька дворів.

КРОК 7. Ліквідація стихійних звалищ

Після налагодження усієї системи поводження з відходами, громада може замовити ліквідацію стихійних звалищ. «Гранік» має досвід ефективної ліквідації стихійних звалищ, але адміністрація ОТГ має взяти на себе запобігання появи нових звалищ.

Як громада може економити та заробляти на своїй системі поводження з відходами:

— Якщо купити контейнери, тариф можна знизити приблизно на 33%

— Роздільний збір відходів зменшує вартість для мешканців у середньому на 25%

— Можна разом з «Граніком» обслуговувати сусідні громади, де немає системи поводження з відходами.

Щоб обґрунтовано прорахувати вартість наших послуг для вас — заповніть, будь ласка, цю АНКЕТУ.

Заповнену анкету надішліть за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефонуйте у наш відділ продажів — наші співробітники нададуть вам попередні консультації 

097 199 97 70
066 199 97 70
073 199 97 70